Červen 2009

HIATUS~ teď už fkt...

26. června 2009 v 14:35
Teď už fkt... začly prázky a já budu celou dobu mimo... tak mi nic jinýho nezbývá než pozastavení... srry affsky, oběhnout Vás kvůli tomu už nestíhám, ae dneska už jsem jednou obíhala xD. Jinak budu na chatě, na soustředku, na chatě a adál se ještě uvidíí xD.
Tk se mějte hezky... já se vrátim v záříí...

vííízo xD

26. června 2009 v 10:02
Ahojky, tk už mam za sebou vízo... mam 6 dvojek a 7 jedniček. Nj, tenhle rok jsem to trošku zvorala xD. Jinak dneska se budu snažit hodně přidávat, pač zeytra odjíždim na chatu, tam budu asik celey teyden a pk soustředko... néé, teď už budu muset dát fkt HIATUS na celý prázky :'( a celý prázky se neuvidim s těma VIP xD :'(. Tk ale dneska budu přidávat snad hodně... jestli nepujdu ven bo tk něco..

Opera >>upe nej prohlížeč ♥

25. června 2009 v 20:17 | kinQa
Ahojky, zase se hlásim xD. No teď poslední dobou mi pořádně nefunguje žádney prohlížeč (na google chrome nejdou zmenšovat obrázky, mozzila se mi zavírá a explorer je pomaley xD). No tk jsem si stáhla Operu... no co dodat, je to upe luxus... upe nejrychlejší a všechno ney... doporučuyu xD.

Dakota Rose

25. června 2009 v 16:13 | kinQa

copy only with my source ×

Jac Vacek 0.2

25. června 2009 v 16:02 | kinQa

kopy only with my source ×

Jac Vanek 0.1

25. června 2009 v 15:54 | kinQa

copy with my source ×

Avril Lavigne × Together

25. června 2009 v 15:49 | kinQa

Take me away...

25. června 2009 v 15:05 | kinQa
Auy, tk jsem doma... ještě jsem musela jít s Eliii koupit dárek k narozkám mý máměBouncing bunny
(taký naušnice) a pk jsem si ještě četla BRAVO2m2esdl.gif image by Lowinka. Jinak dneska tu boudou Scene Queensdiamant typu Miss Mosh, Dakota Rose a Jac Vacek, tk jdu schánět shootylaugh-1.gif image by Salisko, ztm pp.xoxo

btw - jak se vám líbí new dessík? Mě mocko joo Photobucket - Video and Image Hosting.

Avoš × xXx

Dizkuze 0.3

24. června 2009 v 17:30 | kinQa
Image of Jack Plaid Plush

Celkem se nudim, tk sem dám dizkuzi 0.3 xD.
No je na téma blog, takže můžete psát jak dlouho máte blog, jestli vás ještě baví, na co je zaměřený, kolikrát jste měli pozastaveno xD etc.
Jinak já mam blog od půlky ledna a baví mě fkt mots. Pozastaveno jsem měla nezpočetně ae vždycky jenom na krátkou dobu, tkže to ani moc jako pozastavení nebylo xD. A blog mam zaměřený hlavně na deníček a Scene Queens.
Tk pište x).

hotovo xD

24. června 2009 v 16:26

Tk už mam všechno hotovýBouncing bunny... sem čekala že to zabere víc časutongue-4.gif image by Salisko, ale tak to je dobře že je to tak jak to je2m2esdl.gif image by Lowinka. Mam teda new rozcestníkyhmm.gif image by Salisko, přejmenované rubriky Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket, zařazené články a new okraye... Jinak pro ty, které zajmá co jsem dnes dělala:piiinkie:
No ve škole jsme zase mohli dělat "co chceme" a tak jsem s kámoškama hrála jednu hruhappy-3.gif image by Salisko... tu vám tu vysvětlovat nebudutongue-4.gif image by Salisko... moje vysvětlování. Pak jsme něco čmárali na tabulipixel a pak nudáá. Po škole jsem si musela odnosit věci ze skřínkysick-1.gif image by Salisko... celkem těžký a doma jsem celou dobu (zatim) u compuhttp://emo-hannah.blog.cz/.
Teď si jdu vzít něco k jídlu^^, tk pp.xoxo