Září 2009

Hallo! xD

30. září 2009 v 15:45 | kinQa |  Info
Avatar by × photo-graphic-shoot

Jdu s kámoškou do kina, tk tu dnes už nebudu, pp :]]

~Bubble Gum**

29. září 2009 v 18:10 | kinQa |  Deníček
Aw by Sara

Čauky (PREJ se ke mně ten pozdrav hodí xD), tk dneska bylo fajne:]. Ve škole na Aj jsme hráli takovou hru, že jsme na dvě družstva a každému tomu družstvu napíše učitelka na tabuli písmena a my musíme napsat od těch písmen slova (a v druhém kole se k těm slovům mají připsat další aby to dávalo smysl) →tkže třeba někdo tam napíše "One" a ve druhém kole tam dopíše dejme tomu "day" →"One day" xD. To byla celkem sranda.^^ Až na to že pk začlo řikat druhý družstvo že jsme byli v přesile, ptž jsme měli ty chytřejší xD ~Přitom jich bylo víc. No, na občance nám dala učitelka na záda papír a každý měl ostatním na ten papír napsat nějaké klady. Pk po škole jsme byli etě s kámoškama venku a později ještě "pronásledovali" kluky, ale stejně jsme skončili u kámošky doma. ~ Jinak budu chodit na Tecktonik <33 Jak já se těšiim xD. Teďka jdu na FB, jestli chcete, tk si mě přidejte, jsem tam často (Kikii Mudranincová →Kristýna Mudranincová).
Tk pp, kinQa ~

Btw: Díky za chválu designe, já ho upe miluyu <33**

WooHoo*

28. září 2009 v 20:40 | kinQa |  Deníček
Ahojky, tk už jsem tady, já, Kikii :D. Byla jsem na chatě a o blog se mi starala Elí, které moc děkuji :). Tky moc kuyi Sáře za dess, je fkt nejkrásnější co jsem měla, bude tu dlouho ~
~~~
No, na chatě to bylo tenhle víkend fkt super, byli jsme v restauraci, kde jsou venku stáje a je tam tokový malý poník, který má hříbě, které je velké jako pes <33. Tky na chatě máme sousedy (no oni sice bydlí ve vedlejší vesnici, ale dejme tomu :D), kterí maj asi 20 koní a říkali, že jestli u nich chceme jezdit, tk ať kdykoliv zavoláme a můžeme přijít^^. Jinak jsme přijeli už někdy v šest, ale dostala jsem se sem teprve před hodinou, napsala jsem na blog článek, chtěla jsem přidat avatar, tk ho sem dám, a když jsem chtěla tu stránku s avošem zavřít, tk jsem omylem zavřela blog, tim pádem se mi stratil muj dlouhý článek xD. Nj, tady má někdo smůlu.. Jdu oběhnout sb, tk ztm pp, KinQa ~

Navstevnost za minuly tyden (21.9. 2009 - 27.9. 2009) je:
Pondeli: 25
Utery: 25
Streda: 16
Ctvrtek: 14
Patek: 35
Sobota: 30
Nedele: 14

Celkem: 159
Děkuji, je dobrá :)

Avatar by × photo-graphic-shoot.blog.cz

tecktonik

28. září 2009 v 15:45 | kinQa |  Hudba

O životě a času

28. září 2009 v 13:25 | kinQa |  Citátky
Viky: Život je boj, tak se tu všichni pozabíjejte a já bych z dovolením prošla.

Neznámý: Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš. I v slzách je síla, tak jdi a žij.

Fredy Mercury: Show must go on!

Kurt Cobain: Je lepší shořet, než vyhasnout.

Joseph Heller: Rozhodl jsem se, že budu žít věčně, a umřu jenom kdyby mi to nevyšlo.

Neznámý: Život je pes a proto žít je psina :-)

Neznámý: Když jsi se narodil(a), tak ty jediný(á) jsi plakal(a) a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smál(a).

Karen: Proč mi všichni říkají mlč, když si chci promluvit? Proč mi všichni říkají nebreč, když se mi chce plakat? Proč mi všichni říkají miluj, když není kdo by mě měl rád? Budou mi také všichni říkat dýchej, až budu umírat?!

Dvojčátko: Život je jako hodina matematiky. Sčítáš, odečítáš, dělíš, násobíš. Najednou uděláš chybu! Chceš ji opravdit, ale POZDĚ! ZVONÍ!

Neznámý: Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš?

tecktonik , hustej

28. září 2009 v 10:28 | kinQa |  Hudba

tecktonik<33

28. září 2009 v 9:20 | kinQa |  Hudba

Chudinka

27. září 2009 v 13:20 | kinQa |  Other

ZKOPÍRUJ SI Celý článek HNED TEĎ a oběhej RYCHLE všechny svoje SB, ať udělají to samé u tebe, ale hlavně:PODEPIŠ petici, rychle!!! Jinak zemře KRUTOU SMRTÍ DALŠÍ PEJSEK

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Petice Tady.

Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samí)!


Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady.

Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.


( Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu! )

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!

P.S. I když tohodle pejska se nedalo už zachránit, můžeme zachránit ale další!

prosim vas jako nikdy pred tim.Určitě si to dejte na blog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tektonik dance

27. září 2009 v 10:40 | kinQa |  Other

Miss Mosh

26. září 2009 v 12:15 | kinQa |  Miss Mosh